Regulamin sklepu

 

  1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Sklep internetowy makplast.pl, jest prowadzony przez Łukasz Kozieł Mak-Plast, z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wiklinowej 9z, 31-589 Kraków . Firma jest zarejestrowana pod nr NIP 796-260-93-28.

Hurtownia mieści się w Krakowie przy. Ul. Biskupińskiej 21.

Towar zakupiony w sklepie internetowym www.makplast.pl jest fabrycznie nowy i objęty gwarancją producenta.

 

2. SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Towary w naszym sklepie można zamówić poprzez:

  • prawidłowo wypełniony formularz zamówienia w sklepie internetowym makplast.pl.

e-mail, na adres: biuro@makplast.pl, podając zamówienie w treści lub załączniku (dokument tekstowy, arkusz kalkulacyjny, dokument HTML); należy wpisać numer katalogowy produktu, nazwę, ilość, cenę oraz dane zamawiającego (w przypadku klientów indywidualnych - imię i nazwisko, adres, e-mail lub telefon kontaktowy, w przypadku firm - pełną nazwę firmy, imię i nazwisko osoby zamawiającej, adres, e-mail lub telefon kontaktowy, jak również dodatkowo NIP) i adres dostawy;

 

  •   fax, na numer +48 12 423-64-86 - podając zamówienie w treści lub załączniku (dokument tekstowy, arkusz kalkulacyjny, dokument HTML); należy wpisać numer katalogowy produktu, nazwę, ilość, cenę oraz dane zamawiającego (w przypadku klientów indywidualnych - imię i nazwisko, adres, e-mail lub telefon kontaktowy, w przypadku firm - pełną nazwę firmy, imię i nazwisko osoby zamawiającej, adres, e-mail lub telefon kontaktowy, jak również dodatkowo NIP) i adres dostawy;
  • telefon: +48 12 423-64-86, od poniedziałku do piątku, w godzinach 07:00 - 15:00

 

Sklep przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni w roku.

Zamówienia złożone w sobotę , niedzielę i święta rozpatrywane będą w terminie 24 h następujących w dniu roboczym po dniu , w którym zamówienie zostało złożone.

W przypadku chwilowego braku towarów na magazynie lub u dostawców sklepu Klient zostanie natychmiast poinformowany o wydłużeniu się czasu realizacji zamówienia.

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT - prosimy o poinformowanie przy składaniu zamówienia.


3. FORMY PŁATNOŚCI

 

  • pobranie kurierskie - rozliczenie przez kuriera przy odbiorze przesyłki
  • przelew - rozliczenie jako przedpłata na konto firmy Mak-Plast Łukasz Kozieł

nr konta: 73-2490-0005-0000-4500-3844-1134

  • gotówka - rozliczenie przy bezpośrednim odbiorze zamówionego asortymentu

 

W przypadku rozliczeń przelewem zamówienie zostaje przyjęte w dniu, w którym środki znajdą się na koncie firmy Mak-Plast Łukasz Kozieł. W przypadku rozliczeń gotówką zamówienie zostaje przyjęte w dniu otrzymania jego potwierdzenia przez klienta drogą e-mail, telefonicznie lub faxem.

4. ASORTYMENT


Dokładamy wszelkich starań aby w naszym sklepie internetowym przedstawione informacje były aktualne. Jednakże niektóre ceny i dostępność towarów mogą ulegać zmianie.
Wszystkie towary w asortymencie sklepu są produktami markowymi - co zapewnia ich najwyższą jakość. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT - są cenami brutto.


5. REKLAMACJE i ZWROTYReklamacje wynikające z tytułu rękojmi uwzględniamy jedynie w uzasadnionych przypadkach. Zwrot pieniędzy za towar możliwy jest tylko przy nieużywanych i nieuszkodzonych towarach. Jeśli zamówione towary nie spełniają Państwa oczekiwań można je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy produkt nie został w żaden sposób zniszczony.

Wszelkie reklamacje należy składać na dres e-mail biuro@makplast.pl lub telefonicznie (+48 12 423 64 86).

Koszt odesłania produktu ponosi klient. Firma Mak-Plast Łukasz Kozieł nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem na koszt sklepu. Reklamacje będące skutkiem uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu spisanego przez klienta wraz z kurierem dostarczającym przesyłkę. Jeśli zamówione towary nie spełniają Twoich oczekiwań możesz je zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty zakupu. Zwrot pieniędzy za towar możliwy jest tylko przy nieużywanych i nieuszkodzonych towarach. Sklep gwarantuje zwrot kosztów równy kwocie zamówienia samego towaru bez kosztów przesyłki. Pieniądze zwracamy przelewem na konto bankowe wskazane przez klienta w zamówieniu.


6. DOSTAWY

 

Dostawy zamówień realizujemy transportem własnym w obrębie Krakowa i okolic (przy wcześniejszym uzgodnieniu) oraz firmami kurierskimi (dalsze trasy)- tak aby zapewnić klientowi najlepszą jakość i najkrótszy czas realizacji.

Standardowo czas dostawy zamówienia to 5 dni roboczych. Dostawy doręczane są w godz. 7:00 - 15:00 . Koszt dostawy przesyłki obliczany jest każdorazowo na podstawie jej wartości, wagi oraz rejonu dostawy.

Koszty przesyłek ponosi klient.

Przy zamówieniach powyżej 1.000,00 zł - dostawa jest bezpłatna (na terenie Krakowa).


7. HURT


Dla klientów hurtowych mamy przygotowany specjalny program - szczegóły pod adresem e mail: biuro@makplast.pl
Klienci hurtowi po dokonaniu wyboru asortymentu, zbudowaniu koszyka zakupów i przesłaniu do sklepu zamówienia mailem, proszeni są o kontakt z nami w celu ustalenia ewentualnie innej ceny niż cena katalogowa, jak również w celu ustalenia innych szczegółów realizacji zamówienia.


8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

Sklep internetowy www.makplast.pl zastrzega sobie prawo do:

  • zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia ,
  • wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego www.makplast.pl
  • wprowadzenia nowych towarów do oferty sklepu internetowego www.makplast.pl

 

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji.

Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail:biuro@makplast.pl.
Firma Mak-Plast Łukasz Kozieł zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".